Üyelik Avantajları

Akrep hesabınızın olmasının onlarca avantajı var!

Yakın Takip

Beğendiğiniz ürünleri favorinize ekleyin.

Fiyat Alarmı

Fiyatı düşen üründen anında haberiniz olsun.

Ürün İncelemesi

Ürünü kullananlardan gerçek yorumlar ve puanlar.

Binlerce Mağaza

Aradığınız ürün hangi mağazalarda en ucuza!

Üye Ol

Akrep hesabınızı yaratın.

Şifremi Unuttum

Şifreniz e-posta adresinize gönderilecektir.

Bildirimler
  • Şu anda 120'den fazla mağaza ve 5 milyon+ ürün veritabanı ile aradığınız ürünün tüm fiyatlarını göstermek için her gün çalışıyoruz!

  • Alışveriş yapmadan önce hangi site güvenilir, en ucuz nerede stresine son! Akrep.com açıldı, lütfen düşüncelerinizi burayı tıklayarak bizlerle paylaşın.

  • Sahip olduğunuz ürünler için yorum yazarak bizlere destek olabilir, satın almak isteyenlere sizler de yardımcı olabilirsiniz.

NT

NT Hakkında

NT Hakkında

NT, Türkiye merkezli kırtasiye, kitap ve teknoloji ürünleri mağazaları zinciridir. NT, 148'i Türkiye'de olmak üzere 7 ülkede toplam 165 mağazasının yanı sıra e-mağazasıyla da hizmet vermektedir.

1999'da, İzmir merkezli Nil Kırtasiye ile İstanbul merkezli Tuna Kırtasiye'nin birleşmesiyle ve her iki şirketin baş harflerini almasıyla kuruldu. Kurulduğu dönemde Türkiye genelinde 36 şubesi bulunmaktaydı. 2010'un ilk yarısında 11 şube daha açarak Türkiye'nin 56 ilinde 91, 7 ülkede ise 18 olmak üzere toplamda 109 şubeye ulaştı. Aynı yıl, Tüm Tüketicileri Koruma Derneği tarafından Altın Marka olarak seçildi. Eylül 2012'de açılan 12 mağazayla toplam mağaza sayısı 152 oldu. Bugün şirketin varlıkları Turkuvaz Medya Grubu'na devredilmiş ve adı TveK olarak değiştirilmiştir. 2019'da, Kırgızistan'daki varlıkları da TMSF'ye devredilmiştir.

Mağaza Ürünleri 636 ürün

İletişim Bilgileri

Adres

Teker İş Merkezi, Merkez Mah., Soğuksu Cad., No:31 Mahmutbey, Bağcılar, İstanbul

Telefon

02124105060

Ürünler

Henüz Yorum Yok