Üyelik Avantajları

Akrep hesabınızın olmasının onlarca avantajı var!

Yakın Takip

Beğendiğiniz ürünleri favorinize ekleyin.

Fiyat Alarmı

Fiyatı düşen üründen anında haberiniz olsun.

Ürün İncelemesi

Ürünü kullananlardan gerçek yorumlar ve puanlar.

Binlerce Mağaza

Aradığınız ürün hangi mağazalarda en ucuza!

Üye Ol

Akrep hesabınızı yaratın.

Şifremi Unuttum

Şifreniz e-posta adresinize gönderilecektir.

Bildirimler
  • Şu anda 46 mağaza ve 2.5 milyon ürün veritabanı ile aradığınız ürünün tüm fiyatlarını göstermek için her gün çalışıyoruz. Bizlere destek olmak için lütfen sosyal medyada bizi paylaşın.

  • Alışveriş yapmadan önce hangi site güvenilir, en ucuz nerede stresine son! Akrep.com açıldı, lütfen düşüncelerinizi burayı tıklayarak bizlerle paylaşın.

  • Sahip olduğunuz ürünler için yorum yazarak bizlere destek olabilir, satın almak isteyenlere sizler de yardımcı olabilirsiniz.

Pet İhtiyaç

Pet İhtiyaç Hakkında

Pet İhtiyaç Hakkında

Petihtiyac.com, 1996 yılında Acarkent Veteriner Kliniği ile sektöre başlangıç yapan daha sonra birikim ve tecrübesi ile Türkiye'nin önde gelen hayvan sağlığı konusunda gerek personel, techizat ekipmanları gerekse de mimarisi ile ön plana çıkan modern bir yapısı ile ön plana çıkmayı başarmış bir şirkettir.

Gerek misyon gerekse vizyon olarak pet sektöründe yapacağımız daha bir çok işimiz olduğunu düşündüğümüzden ve sektörün gelişimi ve siz değerli müşterilerin kaliteli hizmet almasına yardımcı olabileceğimizi düşündüğümüzden dolayı www.petihtiyac.com online satış mağazamızı açmış bulunuyoruz. Her türlü öneri, istek ve taleplerinize en iyi şekilde yardımcı olacak geniş ve kendi dalında bilgili çalışanlarımızla sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyacağımızı bilmenizi isteriz. Bizlerin bilgi birikimi deneyimi sizlerin istediklerini biliyor olmamız; sizlere en iyi, hızlı, güvenilir ve kaliteli hizmeti verebilmemizde bize yardımcı olacaktır.

Petihtiyac.com 23 yıllık veterinerlik bilgisi ile bünyesinde 2 showroom, 2 klinik ve e-ticaret alanında faaliyet gösteren adresi ile büyümeye devam ediyor. 3000 m² operasyon alanı ile minik dostlarımızın tüm ihtiyaçlarını giderebilme vizyonu sahiptir. Verimlilik ve ürün gamı gelişimindeki büyüme ile bayi portfolyosundaki hızlı artış; vizyon hedeflerimize büyük ölçüde katkı sağlıyor. Hayvan sever düşünce ilmini benimseyerek birçok iş kolundaki projelerimizde bu kriter doğrultusunda yol alıyoruz. Petihtiyac.com olarak teknoloji ve lojistik alanındaki geliştirmelerimizi hız kesmeden akıcılıkla devam ettiriyoruz. Petihtiyac.com interaktif işlemlerinizi güvenli ve kolay bir şekilde gerçekleştirebileceğiniz teknolojiye sahiptir. Türkiye genelinde işlemlerinizi petihtiyac.com ve mobil uygulamalarımızdan kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Teknolojiyi ikonik marka ve akıllı operasyonlarla bir araya getirerek müşterilerimiz için büyük değer yaratıyoruz. Sadece ihtiyaçlarınızı gidermek değil, giderirken sunulan kolaylığında farkında olarak dilediğiniz yöntemle sipariş oluşturabilir ve ödeme seçeneklerinizi belirleyebilirsiniz.

Mağaza Ürünleri 674 ürün

İletişim Bilgileri

Adres

Çengel Dere Mah. Polonezköy Yolu Cad.No:64/2 Beykoz, İstanbul

Telefon

4447250

Ürünler

Henüz Yorum Yok