Üyelik Avantajları

Akrep hesabınızın olmasının onlarca avantajı var!

Yakın Takip

Beğendiğiniz ürünleri favorinize ekleyin.

Fiyat Alarmı

Fiyatı düşen üründen anında haberiniz olsun.

Ürün İncelemesi

Ürünü kullananlardan gerçek yorumlar ve puanlar.

Binlerce Mağaza

Aradığınız ürün hangi mağazalarda en ucuza!

Üye Ol

Akrep hesabınızı yaratın.

Şifremi Unuttum

Şifreniz e-posta adresinize gönderilecektir.

Bildirimler
  • Şu anda 46 mağaza ve 2.5 milyon ürün veritabanı ile aradığınız ürünün tüm fiyatlarını göstermek için her gün çalışıyoruz. Bizlere destek olmak için lütfen sosyal medyada bizi paylaşın.

  • Alışveriş yapmadan önce hangi site güvenilir, en ucuz nerede stresine son! Akrep.com açıldı, lütfen düşüncelerinizi burayı tıklayarak bizlerle paylaşın.

  • Sahip olduğunuz ürünler için yorum yazarak bizlere destek olabilir, satın almak isteyenlere sizler de yardımcı olabilirsiniz.

Sarf Market

Sarf Market Hakkında

Sarf Market Hakkında

Perakende ve orta ölçekli ofislerin kırtasiye ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla 2002 yılında kurulan ve merkez ofisi Mecidiyeköy’de hizmet vermeye başlayan Sarf Market, 2007 yılından itibaren “Ev Dışı Tüketim Ürünleri” satış ve dağıtımının sağlanması şeklinde bir yapılanmaya gidererek, tüm işletmelerin kırtasiye, gıda, temizlik ve diğer tüm ofis ihtiyaçlarının teminini en uygun maliyet, sürdürülebilirlik ve üstün hizmet kalitesi ile sağlamaktadır.

Türkiye genelinde hizmet veren Sarf Market, sarfmarket.com.tr üzerinden çevrim içi olarak da ofis sahipleri ya da satın alma yöneticilerine ihtiyacı olan tüm malzemeleri sunarken, işlerini kolaylaştıracak yeniliklerden haberdar ederek zaman ve para tasarrufu konusunda fırsatlar sunmaktadır.

Sarf Market bugün; Türkiye’de önde gelen bir çok markanın bayilik ve distribütörlüğünü yaparken, Etiketim ve Super Secret markalarının da ithalatçısıdır. Sarf Market, kurulduğu ilk günden bu zamana kadar küçük ve büyük kurumların ihtiyaç duyduğu tüm ofis malzemelerini en kısa sürede, en iyi fiyatlarla sunma ilkesini sürdürmektedir.

Mağaza Ürünleri 336 ürün

İletişim Bilgileri

Adres

Karadeniz Mahallesi 1204 Sokak No:11A Gaziosmanpaşa, İstanbul

Telefon

08502026170

Ürünler

Henüz Yorum Yok