Üyelik Avantajları

Akrep hesabınızın olmasının onlarca avantajı var!

Yakın Takip

Beğendiğiniz ürünleri favorinize ekleyin.

Fiyat Alarmı

Fiyatı düşen üründen anında haberiniz olsun.

Ürün İncelemesi

Ürünü kullananlardan gerçek yorumlar ve puanlar.

Binlerce Mağaza

Aradığınız ürün hangi mağazalarda en ucuza!

Üye Ol

Akrep hesabınızı yaratın.

Şifremi Unuttum

Şifreniz e-posta adresinize gönderilecektir.

Bildirimler
  • Şu anda 120'den fazla mağaza ve 5 milyon+ ürün veritabanı ile aradığınız ürünün tüm fiyatlarını göstermek için her gün çalışıyoruz!

  • Alışveriş yapmadan önce hangi site güvenilir, en ucuz nerede stresine son! Akrep.com açıldı, lütfen düşüncelerinizi burayı tıklayarak bizlerle paylaşın.

  • Sahip olduğunuz ürünler için yorum yazarak bizlere destek olabilir, satın almak isteyenlere sizler de yardımcı olabilirsiniz.

Toysall

Toysall Hakkında

Toysall Hakkında

Bizim için, çocuklarımızın mutluluk kaynağı olan oyun ve oyuncaklara yatırım yapma fikri bile heyecan vericiydi. Çünkü çocuklara ve hep çocuk kalanlara özel birçok markanın oyuncak modelini bir arada sunacak olmak, hem keyifli hem uzun vadeli bir iş modeli olacaktı. Bu noktada, ulaşılabilirliğin oldukça önemli olduğu çağımızda, geleneksel mağazacılık anlayışından ziyade; oyuncak almak isteyenlerin bir “tık” uzağında olmak çok daha faydalı olacaktı. Öyle de oldu.

Bugün ToysAll olarak, Türkiye’nin neresinde olursa olsun, bizi tercih eden dostlarımıza internet alışverişi konforuyla, kolay ulaşılabilirlik ayrıcalığını sunan bir marka olduk. Anneler, babalar ve çocukları mutlu etmek isteyen herkesin oyuncak gereksinimlerini e-ticaret çatısı altında; geniş seçenekler sunarak, şeffaf ve sorumlu bir iletişim yöneterek yerine getirmiş olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Faaliyet gösterdiğimiz sektörün gelişimine de katkı sunabilmenin yanı sıra, daha mutlu aileler ve daha mutlu bir toplumun oluşması için de üzerimize düşen görevi yerine getirmek için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Mağaza Ürünleri 254 ürün

İletişim Bilgileri

Adres

Küçükbakkalköy Mh. Ayşe Hatun Çeşme Sk. No.:16 Gravel Plaza Ataşehir, İstanbul

Telefon

08503463346

Ürünler

Henüz Yorum Yok