Üyelik Avantajları

Akrep hesabınızın olmasının onlarca avantajı var!

Yakın Takip

Beğendiğiniz ürünleri favorinize ekleyin.

Fiyat Alarmı

Fiyatı düşen üründen anında haberiniz olsun.

Ürün İncelemesi

Ürünü kullananlardan gerçek yorumlar ve puanlar.

Binlerce Mağaza

Aradığınız ürün hangi mağazalarda en ucuza!

Üye Ol

Akrep hesabınızı yaratın.

Şifremi Unuttum

Şifreniz e-posta adresinize gönderilecektir.

Bildirimler
  • Şu anda 120'den fazla mağaza ve 5 milyon+ ürün veritabanı ile aradığınız ürünün tüm fiyatlarını göstermek için her gün çalışıyoruz!

  • Alışveriş yapmadan önce hangi site güvenilir, en ucuz nerede stresine son! Akrep.com açıldı, lütfen düşüncelerinizi burayı tıklayarak bizlerle paylaşın.

  • Sahip olduğunuz ürünler için yorum yazarak bizlere destek olabilir, satın almak isteyenlere sizler de yardımcı olabilirsiniz.

4.0

Tüm Fiyatlar

 

 

 

 

 

 

Özellikler

Marka Finish

Akrep.com, bir fiyat karşılaştırma sitesidir. Ürünle ilgili geçerli bilgi her zaman için ilgili mağazdan alınmalıdır. Bu sitede yer verilen bilgilerdeki hata, eksiklik veya bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemler sonucu meydana gelebilecek her türlü maddi ve manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı akrep.com sorumlu tutulamaz.

Fiyat Geçmişi

Açıklama: Finish Quantum 60 Tablet Bulaşık Makinesi Deterjanı

Finish Quantum 60 Tablet Bulaşık Makinesi Deterjanı, en etkili ve kapsamlı bulaşık makinesi deterjanıdır. Bu deterjan, tablet şeklinde sunulur ve 60 adet tablet içerir. Tabletler, suda çözünür ve bulaşık makinesine yerleştirildiğinde, içinde bulunan aktif maddeler sayesinde bulaşıklarınızı en ince detaylarına kadar temizler ve mükemmel bir parlaklık kazandırır.

Bu deterjan, tüm yüzeylerde etkilidir ve farklı bulaşık türlerine karşı da çok etkilidir. Örneğin, cam bardaklarınız için de ideal bir seçimdir. Deterjan, özel olarak formüle edilmiştir ve bulaşıklarınızı korurken aynı zamanda kaplama ve paslanmayı önler.

Finish Quantum 60 Tablet Bulaşık Makinesi Deterjanı, kullanımı çok kolaydır. Sadece tabletleri bulaşık makinesine yerleştirin ve programınızı seçin. Deterjan, otomatik olarak bulaşık makinesinin içinde çözünecek ve bulaşıklarınızı temizleyecektir.

Yorumlar

Henüz hiç bir yorum yapılmamış.

Finish Quantum 60 Tablet Bulaşık Makinesi Deterjanı için henüz bir yorum yazılmamış.
İlk yorumu sen yazabilirsin.