Üyelik Avantajları

Akrep hesabınızın olmasının onlarca avantajı var!

Yakın Takip

Beğendiğiniz ürünleri favorinize ekleyin.

Fiyat Alarmı

Fiyatı düşen üründen anında haberiniz olsun.

Ürün İncelemesi

Ürünü kullananlardan gerçek yorumlar ve puanlar.

Binlerce Mağaza

Aradığınız ürün hangi mağazalarda en ucuza!

Üye Ol

Akrep hesabınızı yaratın.

Şifremi Unuttum

Şifreniz e-posta adresinize gönderilecektir.

Bildirimler
  • Şu anda 46 mağaza ve 2.5 milyon ürün veritabanı ile aradığınız ürünün tüm fiyatlarını göstermek için her gün çalışıyoruz. Bizlere destek olmak için lütfen sosyal medyada bizi paylaşın.

  • Alışveriş yapmadan önce hangi site güvenilir, en ucuz nerede stresine son! Akrep.com açıldı, lütfen düşüncelerinizi burayı tıklayarak bizlerle paylaşın.

  • Sahip olduğunuz ürünler için yorum yazarak bizlere destek olabilir, satın almak isteyenlere sizler de yardımcı olabilirsiniz.

Kamp Sandalyesi

0
En az 2 ürün
karşılaştırabilirsiniz.
55 ürün gösteriliyor.

İlginizi Çekebilecek Ürünler

Kamp Sandalyesi

Önceleri çoğunlukla kamp malzemesi olarak kullanılan kamp sandalyesi, son dönemde dışarıda hoş vakit geçirmek isteyen herkesin tercihi haline geldi. Güzel bir sahil kenarında, parklarda ve hatta sokaklarda sıkça kamp sandalyelerine oturmuş sohbet eden insanlara rastlamak mümkün. Oturacak uygun bir yer arama zahmetinden sizi kurtaran bu sandalyeler, hafif ve kolay taşınabilir yapısıyla oldukça seviliyor. Yalnız başınıza geçireceğiniz huzurlu vakitler için tekli sandalyeleri ya da neşeli arkadaş ve aile sohbetleri için kamp sandalyesi seti modellerini tercih edebilirsiniz.

En Rahat Kamp Sandalyesi Çeşitleri

En Rahat Kamp Sandalyesi Çeşitleri

Kamp sandalyesi katlanır özellikte olduğu için hem kurması hem de toplaması oldukça pratik. Sandalyeyi taşıma konusunda da farklı seçenekleriniz bulunuyor. Taşıma çantalı kamp sandalyeleri, kolayca katlanıp ince bir kılıf içerisinde taşınabiliyor. Çantanın üzerinde yer alan askı ile kamp sandalyesini kolunuza takarak kolayca taşıyabilirsiniz. En hızlı kurulumu sağlayan katlanabilir kamp sandalyesi çeşitleri ise ikiye katlanarak sandalyeyi elinizde taşıyabilmenizi sağlıyor. Kamp sandalyelerinde, sade ve basit tasarımlardan ergonomik çeşitlere kadar pek çok rahatlık seviyesi bulunuyor. Oturma ve arkalık bölümünde yer alan ekstra pedler, en zor doğa şartlarında bile konforlu vakit geçirebilmenize yardımcı oluyor. Kullanım alışkanlıklarınıza uygun olarak seçebileceğiniz tekli ve set halde kamp sandalyeleri mevcut. Çekirdek aileler veya küçük arkadaş grupları için kamp sandalyesi 4 lü takımları sıkça tercih edilen çeşitler arasında yer alıyor. Sevdiklerinizle paylaştığınız bu güzel zamanlarda dumanı üstünde çaylarınızı ya da lezzetli içeceklerinizi koyabilmek için bardaklıklı kamp sandalyesi çeşitlerini tercih edebilirsiniz.

Kamp Sandalyesi Fiyatları

Kamp Sandalyesi Fiyatları

Kamp sandalyeleri pek çok farklı alanda kullanıldıkları için farklı dayanıklılık seviyelerine sahip malzemelerden üretiliyor. Bu malzeme farklılıkları da kamp sandalyesi fiyatlarına yansıyor. Özellikle deniz kenarlarında yüksek sıcaklıklardan en az etkilenen ahşap materyalden üretilmiş sandalyeler tercih ediliyor. Aynı zamanda katlanabilir modellerde, kum ve taş gibi maddelerin sandalye içerisinden temizlenmesi son derece kolay. Balık tutma, ya da su kenarında zaman geçirme gibi aktivitelerde ise suya dayanıklı olmasından ötürü plastik ya da metal profillere sahip kamp sandalyeleri sıklıkla kullanılıyor. Dışarıda geçirdiğiniz vakitleri en rahat hale getirecek ek özellikler de fiyatların değişiklik göstermesine neden olabiliyor. Tekli ve çiftli bardak tutacağı, suğutucu özelliğe sahip bölme, ayak uzatma bölümü, oturma rahatlığını arttıran pedler ve şemsiyeli kamp sandalyesi modelleri bu değişik özelliklerin arasında yer alıyor. Kullanım alışkanlıklarınıza göre seçebileceğiniz modellerin fiyat karşılaştırmalarını kategorimizden yapabilirsiniz.

Kamp Sandalyesi Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Kamp Sandalyesi Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Kullanım alanlarınıza göre kamp sandalyelerinizi seçmeniz son derece önemli. Sandalyenizi uzun yürüyüşler boyunca taşıyacaksanız daha hafif ve kolay taşınabilen modelleri tercih edebilirsiniz. Yakın mesafede kullanacak ya da arabanızın içerisinde bulunduracaksanız taşıma konusundan daha çok konfora önem vermelisiniz. Kamp sandalyeleri, kullanılacak arazi tipine göre de değişiklikler gösteriyor. Kumlu ve engebeli arazilerde daha rahat kullanım için alçak modeller oldukça ideal. Klasik modeller ise her tür arazi kullanımına uyum sağlayabiliyor. Kamp sandalyesi takımını arabada sürekli bulundurmak da size oldukça güzel fırsatlar yaratabiliyor. Yanınızda bulunduracağınız bu kamp sandalyeleri ile güzel bir manzara kenarında ya da spontane olarak gelişen buluşmalarda oldukça güzel zamanlar geçirebilirsiniz. İhtiyacınıza uygun her tür kamp sandalyesini kategorimizde bulabilirsiniz. Keyifli vakitlerinize eşlik edecek termosları ve kampta kullanılabilecek her tür mutfak malzemesini buradan inceleyebilirsiniz.